סיפור מקרה על פציעת ספורט בחדר כושר


לפני מספר חודשים הגיע אליי אביב , בן 35, מתאמן בחדר כושר . בחור חזק ובנוי היטב . אביב מרים משקולות ... יום אחד אחרי אימון הוא הרגיש שמשהו לא טוב קרה לו בכתף ומאז הוא סובל מכאבים ללא הפסק. הסתבר שיש לו הסתיידות במפרק שמונעת מאביב לייצר טווח מלא ואימון בחדר כושר ממש לא טוב לו עכשיו.

מתוסכל וכואב הגיע אליי . אביב סיפר שכבר ניסה הרבה שיטות , שהפחיתו לו את הכאבים , אבל הם תמיד איכשהו חזרו .אל שיטת הג׳ירוטוניק שמע בהמלצת חבר והחליט לנסות להגיע אליי לסטודיו שלי ברמת השרון.

אחרי מספר חודשים של תרגול אביב מספר: ״הכאבים שלי ירדו באופן משמעותי , אני חזק יותר ממה שהגעתי , אני גמיש יותר ובתחושה הכללית אני מרגיש שהגוף שלי הרבה יותר יציב , חזק ונמרץ . בנוסף על כל זה בשיעורים עם סיון היא גרמה לי להרגיש שאימון לא חייב להיות כמו התעמלות משעממת אלא חופשי כימעט כמו לרקוד במסיבה .השיעורים עוברים כל כך מהר ובואו נודה באמת – זה הרבה יותר כיף להתאמן ככה .

סיון הסתכלה על הגוף שלי בצורה הולסטית , ולאו דווקא איפה שהתרכז הכאב. וידעה לתת מענה לכאב בעזרת רצפים זורמים של תנועה ונשימות מאוד מדוייקות . כמו כן תנועת הסרעפת שלי השתפרה , התחזקו לי את שרירי הבטן והגב שלי נפתח ולא דחוס .היציבה, שיווי המשקל והזריזות כולם השתפרו בזכותה .

האמת שכבר לא ממש בא לי ללכת לחדר כושר, אני לג׳ירוטוניק כבר התמכרתי! אני מגיע לשיעורים פעמיים בשבוע, האמת לא בגלל השיקום כבר אלא בגלל שזה באמת עושה לי טוב״

שמי סיון שירן , מאמנת מוסמכת בשיטת הג׳ירוטוניק בחמש השנים האחרונות, מתרגלת בשיטה ב10 השנים האחרונות . רקדנית לשעבר ובעלת סטודיו אופן ספייס ברמת השרון .

סיפור הצלחה של אביב הוא אחד מיני רבים המתאמנים שמגיעים אליי לסטודיו בעקבות שיקום וממשיכים להתמיד ולתחזק את גופם . ג'ירוטוניק יכול להיות גם שיקומי אבל גם תחליף מצוין לכל אימון.28 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול